Монтаж під'їздних домофонів

 

Один з напрямів діяльності нашої компанії - професійне встановлення та обслуговування багатоабонентських аудіо та відеодомофонів.

Усім нам дуже хочеться повертаючись додому після трудового дня опинитися в чистому і затишному під'їзді рідного будинку і при цьому, не відчуваючи  тривоги і хвилювання за власну безпеку.
Ось тому останнім часом з'являється все більше жителів, яким небайдужа доля рідного під'їзду. Такі люди намагаються захистити його від різних хуліганів, любителів розпивати спиртні напої на сходовій клітці, бомжів,тварин, злодіїв і грабіжників - установленням міцної залізної двері з домофоном.


Приділимо належну увагу головних причин «чому потрібен домофон» в під'їзді?

Перша причина. Заради власної безпеки, а комфорт в під'їзді виявляється приємним доповненням! Безпечний під'їзд - це коли увійти в під'їзд не можна безперешкодно. Грамотно проведений монтаж обладнання домофона забезпечить безпеку.  Домофон дозволить всім проживаючим в під'їзді людям і їх близьким, заходячи в під'їзд, відчувати себе впевненіше і збереже майно будинку від псування або крадіжки.

Друга причина. Встановлений у під'їзді домофон забезпечує чистоту під'їзду. Хто з нас не знає перші поверхи, перетворені на громадські туалети, бомжів, що ночують на горищі або в підвалі, де вони влаштовують пожежі, молодіжні гулянки організовані прямо в під'їзді? До того ж усі ці «відвідувачі» наших під'їздів залишають після себе купи сміття, використані шприци, прикрашені стіни.

Третя причина. Домофон забезпечить Вам збереження комунального майна в під'їзді. Але ми не замислюємося про це, поки не виявимо, що в під'їзді відсутнє освітлення, вибиті шибки, зламані поштові скриньки, зламаний ліфт і т.д.  Але при цьому сучасна молодь обізнана про досягнення цифрової техніки та домофони обходить стороною.

Четверта причина. Установка домофону у своєму під'їзді означає початок нового, благополучного життя з квіточками на підвіконнях, наявністю дзеркал на сходових майданчиках та ліфтах. Така ситуація в під'їзді відмінно позначиться на матеріальному добробуті всіх мешканців. За теорією фен-шуй вхід в будинок повинен бути створений за всіма законами гармонії, інакше матеріальний достаток і духовну рівновагу пройдуть повз. Про яку гармонію можна говорити в занедбаному і брудному під'їзді?

П'ята причина. Зараз можна придбати найрізноманітніші за ціною і функціональним можливостям домофони. В даний час домофони виробляються з антивандальною панеллю виклику, яка находится з зовнішньої сторони вхідних дверей і від її збереження залежить вся працездатність домофону. Зверніть увагу на під'їзди, які мають сучасні системи доступу, і при цьому Ви не побачите зіпсовані і розбиті панелі виклику домофонів. Це можливо завдяки антивандальним властивостями домофонів, а з іншого боку відбувається активне поширення домофонів з функціями відеоспостереження і відеозапису в автоматичному режимі, що відлякують різних хуліганів.

Під'їзди, де є домофон, на 92% стають чистіше, затишніше. І на 95% вони позбавляються від бомжів, наркоманів і п'яних компаній. І особливо важливо те, що знижується під'їзна злочинність! Мешканці проживають в під'їзді, де встановлені домофони кажуть, що це дуже зручно. І всі витрати на встановлення  домофона швидко «окупляться» спокоєм і комфортом, а що стосується матеріальної сторони питання: усуваються витрати на постійну заміну лампочок, розбитих шиб, нескінченний косметичний ремонт у під'їзді. Домофон вже не розкіш, а реальність сучасного міста. І навіть є тенденція заміни старих систем на нові, які більш функціональні і зручні.

 

З чого складається наша домофона система

 

 

Двері в під'їзд


Основним елементом домофоної системи є двері. Наші двері виготовляються по індивідуальних розмірах  з 2мм сталі ,що робить їх міцними і надійними на довгі роки, а пороршкове фарбування на довго збереже естетичний вигляд та захистить їх від корозії .Усі наші двері утеплені мінеральною ватою ,це допоможе зберегти тепло в підїзді в зимку і зробить його теплим і комфортним.Також ми подбали про естетичний вигляд на всіх наших дверях є декоративна ковка, наші двері чудово "впишуться"  в екстер'єр  будьякого під'їзду. На ваше замовлення на дверях виготовляємо віконце

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Панель виклику БВД-313Панель виклику являє собою пристрій невеликого розміру з мікрофоном, динаміком, електронною платою, клавіатурою з підсвічуванням для набору номера квартири, а також зчитувачем для Proximity або контактних ключів. Вона  виготовлена ​​ з металу . Панель виклику, яку пропонує наша компанія  , є антивандальною. Вона зроблена з металу і навіть кнопки на нашій панелі металеві. Мікрофон з динаміком закриті міцною металевою решіткою. Все це оберігає панель від вандальних дій хуліганів. Панель завжди монтується на вхідний двері під'їзду (офісу, ворота приватного будинку) або розташовується безпосередньо поруч з нею, наприклад, у стіні. Тільки за допомогою панелі виклику, кожен охочий зможе потрапити в під'їзд чи будь-яке інше приміщення.

 

 

 

 

 

 

 

Блок комутації Комутатор - цей прилад комутує сигнал виклику з панелі на потрібну квартиру шляхом перемикання даного сигналу на абонентську трубку в залежності від набраного номера об'єкта. Комутатор просто зобов'язаний бути присутнім в комплекті для багатоквартирних домофонів. Він вбудований в електрощит, який зазвичай знаходиться на першому поверсі. Працює за принципом телефону, за його допомогою гість і мешканці квартири можуть поспілкуватися між собою або просто з'ясувати мету візиту.

 

 

електромагнітний замокЕлектромагнітний замок. Домофони, які зараз ми встановлюєм обладнані електромагнітним замком. У хорошому домофон завжди є електромагнітний замок. Магніт тримає в закритому стані двері, при цьому не використовуються засувки, а значить немає зайвих кріплень і зовсім відсутня зношуваність різних не потрібних механізмів. Наш електромагнітний замок витримує навантаження 300-400 кг. 

 

 

 

 

дверний доводчик

При монтажі обладнання ви незнайдете з внутрішньої сторони дверей ручку. Не лякайтеся, що Ви не зможете зачинити за собою двері її за Вами плавно закриє, доводчик, більше нікому.Механізм, який закриває двері називається доводчиком. Він гідравлічний , всередині його механізму залито масло, тому іноді із за масла виникають проблеми. Взимку стає холодно і масло починає густіти, а влітку спекотно і масло в доводчики стає занадто рідке. Всі ці фактори негативно позначаються на його роботі. Щоб уникнути таких проблем компанія Техно-Трейд встановлює стійкі до температурних коливань доводчики і постійно налагоджує їх правельну роботу. Доводчик дуже «не любить», коли процесу закриття дверей допомагають руками, і якщо це робити постійно, механізм швидко вийде з ладу і його доведеться міняти на новий.

 

кнопка exit

Можливість вийти з під'їзду ми з вами повинні мати завжди і для цього використовується кнопка «вихід». Кнопка встановлюється на внутрішній стороні металевих дверей. Вона існує двох видів з підсвічуванням і без підсвічування. Але якщо з якоїсь причини двері не відкривається після натискання на кнопку «виходу», то необхідно відключити домофон від електрощита і двері відкриються.

 

 

 

Абонентський пристрій - це трубка встановлена ​​в квартирі абонента. Вона дуже схожа на телефонну трубку. За допомогою трубки мешканці, знаходяться всередині квартири, офісу зможуть запитати у свого відвідувача хто він (якщо він їм не знайомий), мета його візиту. На кожній трубці є кнопка відкриття дверей.

 

Модель Двохсторонній зв'язок Кнопка відкривання дверей Світодіодна індикація сигналу
УКП-7 + + -
УКП-12 + + +
УКП-12М + + +

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 У нас ви можете замовити встановлення Відеодомофона.Відеодомофони володіють не тільки можливістю спілкування з відвідувачем, але й ще дозволяють бачити співрозмовника. Це можливо завдяки вбудованої в панель виклику відеокамери, зображення з якої передається на монітор абонентського пристрою. Монітори бувають як чорно-білими, так і кольоровими різних розмірів. Найпростіший відеодомофон - це панель виклику і відеомонітор, але є і більш складні моделі які можуть працювати відразу з декількома відеокамерами, моніторами та панелями дзвінка,здійснювати запис на власну пам'ять.