GSM сигналізації

- Дзвонить на запрограмовані телефони. Як правило, придбання сигналізації тягне за собою регулярні щомісячні виплати. «Страж» ламає стереотипи! Охоронна система - єдине, за що Ви платите. У разі вторгнення, GSM сигналізація зателефонує на обрані Вами номери. І вже Ви вирішуєте - встановлювати номери оперативної групи, місцевого дільничного або ж свої власні.

- Проста в налаштуванні. Сигналізація для дому «Страж» - «коробкове» рішення. Вам не потрібно бути експертом, для того щоб налаштувати і встановити "Страж"! Всі компоненти сигналізації налаштовані для роботи ще на заводі. Ви легко встановите сигналізацію самостійно! Ніяких спеціальних знань, навичок і ліцензій не потрібно! Примітно, що найчастіше настройка і установка сигналізацій коштує не дешевше «заліза». «Страж» дозволяє заощадити на невиправдано дорогих послугах фахівців і робить охорону будинку доступнішою!

- Щадить ремонт. Ні для кого не секрет, що установка більшості сигналізацій неможливо без дірок в стінах, купи проводів, і в підсумку - зіпсованого ремонту. Як же захистити своє майно, але при цьому зберегти зовнішній вигляд свого житла? Вибирайте «Страж», і Вам не доведеться приносити в жертву свій інтер'єр! Всі датчики системи «Страж» - бездротові. Ні дірок в стінах, ні дротів, ні монтажників для установки охоронно-пожежної сигналізації "Страж" не буде потрібно.

- Легко масштабується. До «Страж» Ви можете підключити необмежену кількість всіляких бездротових датчиків: руху, відкриття дверей, розбиття скла, диму, газу.
 

Показано 1 по 2 із 2 (всього сторінок: 1)