Страж COMFORT

Натисніть, щоб збільшити

Страж COMFORT

Ціна 2,640.00грн.

Наявність:Немає на складі


Модель:COMFORT


ВиробникСтраж


Рейтинг: Немає оцінок


2,640.00грн.

GSM сигналізація для дому, офісу, гаража, складу з безпровідними датчиками. Два вбудованих дозвонщики: GSM і телефонний. 8 охоронних зон. Гнучка настройка параметрів кожної зони. Підтримка 50 безпровідних датчиків і 7 дротяних шлейфів.

Принцип роботи

Підконтрольна територія обладнується безпровідними датчиками, що підключаються до центрального блоку. При виникненні несанкціонованого вторгнення, спаласі в будинку, витоку газу. тобто при спрацьовуванні якого-небудь з датчиків сигнал поступає на центральний блок, який у свою чергу передає SMS повідомлення, а також дзвонить на заздалегідь запрограмовані номери телефонів.
Постановка і зняття GSM сигналізації з охорони відбувається за допомогою брелока, з вбудованої клавіатури або ж безпосередньо з мобільного телефону.

Огляд функцій і особливостей

1. Два вбудованих дозвонщики
Основна фішка Страж COMFORT - наявність двох дозвонщиків: GSM і звичайного телефонного. Таким чином, у разі тривоги, інформація буде передана відразу по двох каналах - мережі мобільного зв'язку і телефонної лінії. Що в свою чергу робить неможливим блокування передачі тривожного повідомлення. Наприклад, якщо перед вторгненням злодій перерізає телефонний кабель, система відразу ж включить сирену, і почне дзвонити і надсилати SMS по GSM каналу. Якщо ж зловмисник виявиться підготовленим, і включить GSM глушник, сигналізація також миттєво відреагує включенням сирени, і додзвоном по телефонній лінії.

2. Гнучка настройка кожної зони
Кожна охоронна зона може бути гнучко налаштована під потреби власника охоронної системи. Адже можливо налаштовувати цілих 6 параметрів. Зона може бути: звичайній, 24х годинний, із затримкою по виходу (час затримки регулюється), затримкою по входу (час затримки регулюється), зоною спостереження за хворими, постановка на охорону при частковій постановці.

3. Налаштування параметрів кожного датчика
Ви можете налаштувати параметри кожного датчика окремо. Доступно чотири параметри: включення сирени без дозвону при спрацюванні датчика, включення дозвону без сирени при спрацюванні датчика, використання аксесуара в якості дверного дзвінка, оповіщення про зниження рівня електроживлення батарейки.

4. Часткова постановка на охорону
За допомогою функції частково постановки на охорону Ви можете ставити на охорону кожну зону окремо. Наприклад, Ви хочете, що датчики руху в заміському будинку були вночі не активні, тоді як ІК паркани на охорону периметра повинні залишатися на охороні? Немає проблем! Використовуючи часткову постановку, Ви можете кожну зону окремо ставити / знімати з охорони.

5. Підтримка Ademco Contact ID
Охоронна система підтримує популярний протокол передачі даних на ПЦН - Contact ID.

6. Вбудований мікрофон і спікерфон
Вбудований в центральний блок мікрофон дозволяє Вам віддалено прослуховувати приміщення. А завдяки вбудованому спікерфону, Ви завжди можете сказати кілька ласкавих слів зловмисникові.

7. Простота налаштування
Для того, щоб захистити свій будинок, Вам необхідно придбати SIM-карту і витратити 30 хвилин часу на прочитання інструкції. Для програмування сигналізації Вам досить буде покроково виконувати команди з інструкції. Для цього Вам не потрібні ні спеціальні знання, ні навики.

8. Використання бездротових датчиків
З монтажем системи також не виникне жодних проблем. Забудьте про укладання коробів, дірки в стіні. Вам не доведеться псувати ремонт. Страж COMFORT комплектується бездротовими датчиками, які за ціною практично не відрізняються від пропонованих на ринку датчиків дротяних. Максимальна відстань між датчиками і контрольною панеллю - 100 м. Примітно, що для живлення датчиків не потрібно підводити силові дроти. Вони живляться від вбудованих елементів живлення. Ви хвилюєтеся, що батареї швидко сядуть і Ваш будинок залишиться без охорони? Зі Страж такі фокуси не пройдуть. По-перше, від повного заряду акумулятора датчик працює до року. Якщо ж батарея сяде, то світловий індикатор на датчику оповістить Вас про це. Батарею, що сіла, Ви легко заміните самостійно. Для цього необхідно буде розкрутити датчик, дістати батарейку і вставити нову. У датчиках використовуються типові батареї. Їх легко придбати на будь-якій розкладці з елементами живлення.

9. Гнучкість
До GSM сигналізацій Страж COMFORT Ви можете підключити до 50 додаткових бездротових пристроїв: датчики руху, датчики відкриття дверей, датчики розбиття скла, датчики диму, датчики газу, інфрачервоні огорожі для охорони периметра, зовнішні бездротові сирени, брелоки, тривожні кнопки. За допомогою наших систем Ви легко зможете охороняти як однокімнатну квартиру, так і багатоповерховий заміський будинок!

10. Вбудований акумулятор
На Вашій дачі часто пропадає електрика і Ви хвилюєтеся, що знеструмлений будинок стане легкою здобиччю для злодіїв? Тільки не з "Стражом". Вбудований в центральну панель акумулятор забезпечить 24 години автономної роботи сигналізації. Примітно, що після зникнення живлення в електромережі Страж розішле тривожні SMS повідомлення на запрограмовані номери. Також система повідомить Вас про відновлення електроживлення. Більш того, в комплект вже входить стабілізатор напруги. Так що в разі стрибків напруга в електромережі сигналізація не вийде з ладу.

11. Вбудована клавіатура і РК-дисплей
Більшість GSM сигналізацій програмується за допомогою мобільного телефону. Це не завжди зручно, тому що при програмування Ви не отримуєте ніяких сигналів від сигналізації, а відповідно складно зрозуміти - чи правильно ви налаштували систему чи ні. Страж COMFORT оснащений клавіатурою і РК дисплеєм. Це в свою чергу полегшить і прискорить програмування системи.

12. Підтримка провідних датчиків
У вас є дротяні датчики, які ви хотіли б використовувати з "Стражом"? Система підтримує сім шлейфів для дротяних датчиків.

13. Віддалене управління сигналізацією за допомогою мобільного телефону
Для того, щоб поставити або зняти сигналізацію з охорони Вам не обов'язково мати при собі брелок. Досить мати при собі мобільний телефон і знати пароль доступу до сигналізації. Припустимо ви забули брелок будинку, або до Вас приїхали гості а Вас немає вдома. За допомогою свого мобільного Ви легко поставите або зніміть з охорони систему.

14. Відтворення голосового повідомлення при тривожному дзвінку
Система дозволяє записати користувачеві 20ти секундне тривожне голосове повідомлення. Кожного разу, при отриманні дзвінка при тривозі дане повідомлення буде відтворюватись.

Технічні характеристики:

Живлення пристрою: DC 12 В
Робочі температури: 0 С - + 60 З
Робоча вологість: 20% - 95%
Розміри: 180 х 130 х 32 мм
Частота GSM мережі: 900/1800 МГц
Частота бездротових датчиків: 433 МГц
Кількість бездротових датчиків - 50.
Кількість зон: 8
Кількість номерів на дозвон: 6
Кількість телефонів для відправки SMS: 6

Комплектація:

1.Центральний блок - 1 шт.
2.Безпровідний датчик відкриття дверей - 1 шт.
3.Безпровідний датчик руху - 1 шт.
4. Брелоки для управління - 2 шт.
5.Сирена дротова - 1 шт.
6.Блок живлення - 1 шт.
7.Інструкція - 1 шт.

Додаткові зображення відсутні
Написати відгук
*Ваше Ім’я:

*Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

*Рейтинг   Погано            Добре

*Введіть код, вказаний на зображенні: