Страж CYCLOP II

Натисніть, щоб збільшити

Страж CYCLOP II

Ціна 3,200.00грн.

Наявність:На складі


Модель:CYCLOP II


ВиробникСтраж


Рейтинг: Немає оцінок


3,200.00грн.

MMS сигналізація. Конвергентна охоронна система в одному корпусі: бездротова охоронна MMS камера для відеоспостереження за охоронюваним приміщенням через GSM-канал + GSM сигналізація з підтримкою безпровідних датчиків. Може замінити безпровідне відеоспостереження.

Принцип роботи

Страж CYCLOP II монтується в приміщенні, що охороняється. По запиту користувача, камера робить декілька знімків охоронюваного приміщення і відправляє знімки користувачеві у вигляді MMS повідомлень на заздалегідь запрограмовані номери телефонів або e-mail. Таким чином, Ви можете завжди бути в курсі подій, що відбуваються в приміщенні, що охороняється. Також Страж CYCLOP II виконує функцію охоронної сигналізації. Пристрій того ж до камери, оснащено вбудованим датчиком руху. При вторгненні зловмисника в приміщення, вбудований датчик руху спрацьовує. Після чого включається вбудована сирена, а вбудована камера робить серію фотознімків і у вигляді MMS повідомлень відсилає на заздалегідь запрограмовані телефонні номери і електронну пошту. Таким чином, Ви будете обізнані не тільки про вторгнення, але і зможете дізнатися, хто саме вторгся в приміщення. Примітно, що до CYCLOP II можливо підключати до 15 додаткових бездротових датчиків. У разі спрацювання датчика, MMS сигналізація відправить на запрограмовані телефонні номер SMS повідомлення, з номером спрацював датчика.
Постановка і зняття сигналізації з охорони відбувається за допомогою брелока або ж безпосередньо з мобільного телефону.

Огляд функцій і особливостей

1. Простота налаштування
Для того, щоб встановити охоронну MMS-камеру в своєму будинку або офісі, Вам необхідно придбати SIM-карту і витратити 15 хвилин часу на прочитання інструкції. Для програмування сигналізації Вам досить буде по кроках виконувати команди з інструкції. Для цього Вам не потрібні ні спеціальні знання, ні навики.

2. Компактність системи
У запропонованій нами системі всі компоненти (центральний блок, камера, датчик руху) вмонтовані в один компактний корпус. Тобто для того, щоб змонтувати дане обладнання Вам не потрібно буде затягувати приміщення проводами, монтувати безліч функціональних блоків. Досить встановити один пристрій, і ваше нерухомість перебувати під пильним оком Страж CYCLOP II.

3. Управління сигналізацією за допомогою мобільного телефону
Для того, щоб поставити або зняти сигналізацію з охорони Вам не обов'язково мати при собі брелок. Досить мати при собі мобільний телефон і знати пароль доступу до сигналізації. Припустимо ви забули брелок будинку, або до Вас приїхали гості а Вас немає вдома. За допомогою свого мобільного Ви легко поставите або зніміть з охорони систему.

4. Наявність світлодіодного підсвічування
Освітленість приміщення абсолютно не впливає на якість знімків, які робить Страж CYCLOP II. Охоронна MMS камера оснащена світлодіодами, що забезпечують чіткі знімки навіть в цілковитій темряві.

5. Підтримка додаткових бездротових датчиків
Страж CYCLOP II підтримує до 15 додаткових бездротових датчиків. У разі спрацювання додаткового датчика, господар буде сповіщений за допомогою тривожного SMS повідомлення і дзвінка. Таким чином, за допомогою CYCLOP II Ви можете побудувати повноцінну охоронну систему, яка буде захищати весь Ваш будинок, а не тільки кімнату, в якій встановлена ​​камера.

6. Підтримка декількох рівнів авторизації
Ви можете самостійно вибрати для користувачів системи три рівня прав: адміністратор, член сім'ї, гість. У залежності від рівня прав, користувачеві буде доступніше певний набір функцій.

7. Гнучкість налаштувань камери
Ви можете самостійно запрограмувати дозвіл фотознімку (160х128, 320х240, 640х480), кількість тривожних фотознімків (2-8), яскравість фотознімків (5 градацій), напрямок об'єктива камери, інтервал між знімками в серії (від 0,3 с до 1с). Подібними можливостями не володіє жоден продукт на території СНД!

8. Дистанційний моніторинг приміщення
За допомогою надчутливого вбудованого в камеру мікрофона, Ви завжди зможете прослуховувати приміщення. Таким чином, за допомогою охоронної камери Страж CYCLOP II Ви можете вести не тільки відео, але і аудіо спостереження за об'єктом, що охороняється.

9. Вбудований акумулятор
У вас пропала електрика і Ви хвилюєтеся, що знеструмлений будинок стане легкою здобиччю для злодіїв? Тільки не з Страж CYCLOP II. Вбудований в центральну панель акумулятор забезпечить 12 годин автономної роботи сигналізації.

Технічні характеристики

Живлення пристрою: DC 6 В
Робочі температури: -10 З - + 45 З
Робоча вологість: 10% - 90%
Розміри: 100 х 68 х 48 мм
Частота GSM мережі: 900/1800 МГц
Частота бездротових датчиків: 433 МГц
Максимальна кількість дод датчиків - 15
Роздільна здатність фотознімків: 160х128, 320х240, 640х480
Формат фотознімків: JPEG
Вертикальний кут огляду камери: 60?
Горизонтальний кут огляду камери: 68?
Максимальна дальність детектування датчика руху - 6 м
Кількість номерів для отримання MMS: 3
Кількість мейлів для отримання знімків: 2

Приклади фотознімків (стандартна серія, знята при тривозі):

Додаткові зображення відсутні
Написати відгук
*Ваше Ім’я:

*Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

*Рейтинг   Погано            Добре

*Введіть код, вказаний на зображенні: