Страж MULTIZONE II

Натисніть, щоб збільшити

Страж MULTIZONE II

Ціна 2,400.00грн.

Наявність:На складі


Модель:MULTIZONE II


ВиробникСтраж


Рейтинг: Немає оцінок


2,400.00грн.

Новітня розробка ТОВ "Секур". GSM-сигналізація для дому, офісу, гаража, складу. Підтримує необмежену кількість безпровідних датчиків. 12 охоронних зон, 3 виходи для управління побутовою технікою, часткова постановка на охорону, захист від GSM глушників, захист від підбору пароля доступу ...

Принцип роботи:

Підконтрольна територія обладнується безпровідними датчиками, що підключаються до центрального блоку. При виникненні несанкціонованого вторгнення, спаласі в будинку, витоку газу. тобто при спрацьовуванні якого-небудь з датчиків сигнал поступає на центральний блок, який у свою чергу передає SMS повідомлення, а також дзвонить на заздалегідь запрограмовані номери телефонів.
Постановка і зняття GSM сигналізації з охорони відбувається за допомогою брелока безпосередньо з мобільного телефону

Огляд функцій і особливостей:

1. Простота налаштування
Для того, щоб захистити свій будинок, Вам необхідно придбати SIM-карту і витратити 15 хвилин часу на прочитання інструкції. Для програмування сигналізації Вам досить буде покроково виконувати команди з інструкції. Для цього Вам не потрібні ні спеціальні знання, ні навики.

2. Використання бездротових датчиків
З монтажем системи також не виникне жодних проблем. Забудьте про укладання коробів, дірки в стіні. Вам не доведеться псувати ремонт. Страж MULTIZONE II комплектується бездротовими датчиками, які за ціною практично не відрізняються від пропонованих на ринку датчиків дротяних. Максимальна відстань між датчиками і контрольною панеллю - 100 м. Примітно, що для живлення датчиків не потрібно підводити силові дроти. Вони харчуються від вбудованих елементів живлення. Ви хвилюєтеся, що батареї швидко сядуть і Ваш будинок залишиться без охорони? Зі Страж MULTIZONE II такі фокуси не пройдуть. По-перше, від повного заряду акумулятора датчик працює до року. Якщо ж батарея сяде, то світловий індикатор на датчику оповістить Вас про це. Батарею, що сіла, Ви легко заміните самостійно. Для цього необхідно буде розкрутити датчик, дістати що сіла батарейку і вставити нову. У датчиках використовуються типові батареї. Їх легко придбати на будь-якій розкладці з елементами живлення.

3. Помірна вартість
GSM сигналізація цікава користувачеві в першу чергу тим, що дає свободу вибору. Практично всі компанії продають охоронні системи, віддають їх лише за умови, що Ви підключитеся до них на пульт охорони. Купівля сигналізацій Страж Вас ні до чого не зобов'язує. Хочете - ставите систему на пультову охорону. Не хочете - не ставите. Якщо ж говорити про вартість власне системи, то аналогічні по функціональності комплекти інших виробників стоять в Україні в 1.5-2 рази дорожче. Ви вважаєте, що Страж MULTIZONE II чимось гірші? Придбайте два сигналізації і порівняйте. Ви завжди можете повернути нам сигналізацію на протязі 2-х тижнів!

4. Гнучкість
До GSM сигналізацій Страж Ви можете підключити необмежену кількість додаткового устаткування: датчики руху, датчики відкриття дверей, датчики розбиття скла, датчики диму, датчики газу, інфрачервоні огорожі для охорони периметра, зовнішні бездротові сирени, брелоки, тривожні кнопки. За допомогою наших систем Ви легко зможете охороняти як однокімнатну квартиру, так і багатоповерховий заміський будинок!

5. Часткова постановка окремих зон
Наприклад, Ви хочете, щоб датчики руху в заміському будинку були вночі не активні, тоді як ІК паркани на охорону периметра повинні залишатися на охороні? Немає проблем! Використовуючи часткову постановку, Ви можете кожну зону окремо ставити / знімати з охорони.

6. Елементи розумного будинку
За допомогою Страж MULTIZONE II і мобільного телефону Ви можете дистанційно вмикати / вимикати різні побутові прилади: світильник, опалювальний котел, електропривод воріт і т.д. Фізично управління здійснюється за допомогою двох вбудованих реле і віхода типу ОК 5 В. Ви можете зателефонувати на Страж MULTIZONE II, ввести команду - і замкнути або розімкнути реле, або видати 5 В. Також управління доступне за допомогою SMS команд. Звертаємо Вашу увагу, що наявність вбудованих реле позбавляє Вас від необхідності використовувати додаткові схемні рішення, відповідно заощадить Ваш час і гроші. Якщо вбудовані реле не зможуть «прокачати» необхідну Вам потужність, то Ви моежете вопспользоваться виходом 5 В для керування зовнішнім реле. Також даний вихід може бути налаштований на спрацювання, під час переходу системи в режим «ТРИВОГА».

7. Часткова постановка окремих зон
Наприклад, Ви хочете, щоб датчики руху в заміському будинку були вночі не активні, тоді як ІК паркани на охорону периметра повинні залишатися на охороні? Немає проблем! Використовуючи часткову постановку, Ви можете кожну зону окремо ставити / знімати з охорони.

8. Захист від GSM глушників
Ви вважаєте, що GSM сигналізація легко нейтралізується за допомогою GSM глушника? Страж MULTIZONE здатний протистояти навіть самим потужним з них. У разі зникнення сигналу GSM мережі, система миттєво включить сирену!

9. Захист від підбору пароля
При неправильному введенні пароля доступу тричі, система розішле тривожні SMS оповіщають про саботаж.

10. Оповіщення про низький рівень GSM мережі
У разі зниження рівня сигналу GSM мережі нижче -98 дБм, система відправить Вам тривожне SMS. Це дуже зручно, якщо Ви вибираєте крапку установки сигналізації в заміському будинку, де рівень GSM мережі може коливатися досить сильно від місця розташування системи.

10. Можливість підключення внутрішнього або зовнішнього акумулятора
На Вашій дачі часто пропадає електрика і Ви хвилюєтеся, що знеструмлений будинок стане легкою здобиччю для злодіїв? Тільки не з сигналізацією Страж MULTIZONE II! До сигналізації можна підключити як зовнішній, так і внутрішній акумулятор. Підключення акумуляторів не вимагають використання додаткового схемного рішення - схема контролю заряду вбудована в центральний блок. У базі з ситемою йде свинцево-кислотний аккмулятор 12 В, 4,5 А * год

11. Можливість підключення зовнішнього світлового індикатора (світлодіоди)
Встановивши виносної світловий індикатор біля дверей, Ви отримуєте можливість йдучи з дому або ж приходячи додому дізнаватися статус системи не дивлячись на центральний блок. Це дуже зручно, якщо центральний блок встановлений далеко від дверей і Ви не чуєте звукового підтвердження про постановку / зняття.

12. Можливість підключення зовнішнього мікрофона
До системи може бути підключений зовнішній виносний мікрофон. Завдяки йому, Ви завжди можете бути в курсі того, що відбувається в контрольованому приміщенні.

13. Розбиття території на зони
Основна фішка охоронної сигналізації Страж MULTIZONE - можливість розділення датчиків, що підключаються на 12 груп (зон). У разі тривоги Ви отримаєте сигнал про спрацьовування конкретної зони. Наприклад, спрацювала перша зона, тоді ви отримаєте SMS з текстом: «Зона 1». Це дуже зручно в тому випадку, якщо Ви використовуєте декілька датчиків. Розглянемо як приклад заміський будинок. Наприклад, всередині будинку у Вас коштує датчик руху, зовні - ІК-паркан. Погодьтеся, важливо розуміти, що з них спрацювало. ІК-паркан міг спрацювати від руху великої собаки, перестрибнув через огорожу, хулігана-аматора або просто бездомного. У такому випадку достатньо подзвонити сусідам, і попросити довідатися, що відбувається в будинку. Якщо ж спрацював датчик руху усередині приміщення, то тут вже необхідно терміново викликати міліцію і самому мчатися на дачу.
Другий яскравий приклад - квартира, обладнана охоронними і пожежними датчиками. Спрацьовує перша зона - викликаєте міліцію. Спрацьовує друга зона - викликаєте пожежників. Варто датчик газу? Також виділяєте його в окрему зону. У випадку спрацьовування Зони 3 - дзвоните в службу газу.
"Страж MULTIZONE" підтримує три типи зон: "звичайна", "пожежна", "24х годинна". Назва зон може редагуватися користувачем.

14. Наявність пульта для налаштування системи
Більшість GSM сигналізацій програмується за допомогою мобільного телефону. Це не завжди зручно, тому що при програмування Ви не отримуєте ніяких сигналів від сигналізації, а відповідно складно зрозуміти - чи правильно ви налаштували систему чи ні. Страж MULTIZONE комплектується спеціальним кнопковим пультом. Під час налаштування системи за допомогою пульта, ви будете отримувати звукові сигнали. Це в свою чергу полегшить і прискорить програмування системи.

15. Підтримка провідних датчиків.
У вас є дротяні датчики, які ви хотіли б використовувати з "Вартовим"? Система підтримує два шлейфи для дротяних датчиків.

16. Віддалене управління сигналізацією за допомогою мобільного телефону
Для того, щоб поставити або зняти сигналізацію з охорони Вам не обов'язково мати при собі брелок. Досить мати при собі мобільний телефон і знати пароль доступу до сигналізації. Припустимо ви забули брелок будинку, або до Вас приїхали гості а Вас немає вдома. За допомогою свого мобільного Ви легко поставите або зніміть з охорони систему.

17. Відтворення голосового повідомлення при тривожному дзвінку
Система дозволяє записати користувачеві 20ти секундне тривожне голосове повідомлення. Кожного разу, при отриманні дзвінка при тривозі дане повідомлення буде відтворюватись.

Комплектація:

1.Центральний блок - 1 шт.
2.Бездротовий датчик відкриття дверей - 1 шт.
3.Бездротовий датчик руху - 1 шт.
4.Пульт налаштування - 1 шт.
5.Брелоки для управління - 2 шт.
6.Сирена дротова - 1 шт.
7.Блок живлення- 1 шт.
8.Інструкція - 1 шт.
9.Свінцево-кислотний аккмулятор 12 В, 4,5 А * год - 1 шт.

Додаткові зображення відсутні
Написати відгук
*Ваше Ім’я:

*Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

*Рейтинг   Погано            Добре

*Введіть код, вказаний на зображенні: