Про компанію

Компанія "Техно-Трейд" була створена в 2008 році. За кілька років свого існування наша компанія здобула репутацію надійного партнера для наших клієнтів.Ми спеціалізуємося на продажу та установці систем безпеки, відеонагляду,а також установці багатоквартирних домофонів, шлагбаумів, автопарковщиків і.т.д. 

    Основна наша місія, полягає в досягненні лідируючих позицій за рахунок створення самої надійної та професійної компанії в галузі систем безпеки. Ми хочемо стати надійним вибором для наших клієнтів, які надихають нас до постійного вдосконалення. Розуміння потреб клієнта є нашою метою, а прибуток-двигуном для подальшого розвитку. Ми створюємо краще майбутнє, в основі якого лежить копітка праця і глибокі знання, постійний розвиток наших навичок та підвищення якості послуг, щоб у повному обсязі задовольнити потреби клієнтів. Ми хочемо, щоб наша компанія була синонімом високої якості! Ключем до успіху є: підприє́мливість, індивідуальний підхід, сміливість у прийнятті рішень, взаємна повага і чесність. Ми не ускладнюємо прості речі і завжди виконуємо свої обіцянки. 

    Ми впевнені, що послуги виняткової якості може надати клієнтам тільки винятковий персонал. Колектив нашої компанії складається з кваліфікованих фахівців в області систем безпеки. Ви можете легко зв'язатися з нами за телефоном, електронною поштою, або заповнивши контактний формуляр на нашому сайті.