Умови користування

Сайт security.te.ua дозволяє Вам переглядати та завантажувати матеріали цього сайту виключно для особистого некомерційного використання, за умови збереження Вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Забороняється змінювати матеріали з сайту security.te.ua, а також розповсюджувати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється


Реєстрація користувачів на сайті

Проходячи процедуру реєстрації на сайті, Ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе,  свої контактні даних і будь-яку іншу інформацію, яка потрібна для завершення процедури реєстрації


Відмова від відповідальності


Матеріали і послуги цього сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій. security.te.ua не гарантує точності і повноти матеріалів, програм і послуг, що надаються на цьому Сайті. security.te.ua в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали та послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них продукти і ціни. У разі старіння матеріалів і послуг на цьому Сайті security.te.ua не зобов'язується оновлювати їх. security.te.ua ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виник внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.


Коментарі та зворотний зв'язок

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, Ви несете відповідальність, що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть і / або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтесь, що будь-яке ваше повідомлення security.te.ua може видаляти без Вашої на те згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. security.te.ua не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену користувачами сайту.

Оплата та доставка

Оплата замовлених товарів ви можете здійснити за допомогою платіжної карти у нас на сайті , безготівковим переказом , готівковим переказом , або наложеним платижем, після замовлення товару вам зателефонує менеджер і уточнить спосіб оплати який буде зручний саме для вас.

Доставка товару відбувається по м.Тернопіль безкоштовно нашими кур'єрами. По Україні ми пропонуємо доставку кур'єрськими службами такими як  "Ін-тайм" , "Автолюкс","Нічний експрес","Нова пошта", та інші.Доставку оплачує замовник при отриманні товару . Якщо сума товарів більша 3000 грн. , то доставка для вас є БЕЗКОШТОВНОЮ! Вартість доставки залежить від розміру і ваги посилки.

Нижче ви можете розрахувати орієнтовну вартість доставки нажавши на відповідне посилання.

 

 


Режим роботи

Замовлення в режимі онлайн приймаються цілодобово, без вихідних, у телефонному режимі з 9:00 до 18:00.

Замовлення прийняті після 14:00 обробляються і відправляються на наступний день після розміщення замовлення.